Kontaktu forma

Ftoroplasts – tas ir unikālu materiālu, kurš iegūts ķīmiskā veidā. Tas ir gandrīz absolūti ķīmiski izturīgs un nemaina savas īpašības pat pie augstām temperatūrām. Materiāls kūst tikai sārmu metāla šķīdumā ar amonjaka, hlora trifluorīda un elementārais fluors ietekmē pie augstām temperatūrām.

Ftoroplasta ķīmisko pretestību izmanto cauruļvadu darbības nodrošināšanā, lai transportētu stipri agresīvas vielas, reaktoru un citu virsmu pārklāšanā, ventiļos, sūkņos, tvertnēs ķīmijas uzglabāšanai blīēs un citās detaļās, kuras saskarās ar kodīgām vidēm.

Ārvalstu analogi un tirdzniecības nosaukumi: Teflon (ASV), flyuon (Anglija), soreflon (Francija), agloflon (Itālija), gostaflon (Vācija), POLYFLON (Japāna).

Ftoroplasta ķīmiskā formula

PTFE

(CF2 - CF2)n

Darba temperatūra

°С

-269 до + 260

Blīvums

kg/m3

2120-2200

Graujošais spriegums pie stiepes

MPa

14,7-34,5

Cietība pēc Brineļa

MPa

29,4-39,2

Siltumvadītspējas koeficients

W / (m*K)

0,25

Pieejamie diametri

mm

No 10 līdz 450

 

Blīvju ražošana no ftoroplasta

Mūsu uzņēmumam ir plaša pieredze piedāvāto materiālu apstrādē, kas ļauj mums garantēt pareizā materiāla izvēli un tā apstrādes metodes. Izgatavojam visu formu un izmēru blīves, pēc Jūsu pieprasījuma.

Mūsu rīcībā ir mehāniskās griešanas iekārtas, hidrauliskās preses, īpašas apļveida griešanas iekārtas, ūdens un lāzera griešanas pakalpojumi. Ja blīvēšanas elements ir jāizgatavo no stieņa, mēs varam apstrādāt to, izmantojot CNC virpas.           

Izvēloties blīvēšanas materiālus atloka savienojumiem, ir nepieciešams ņemt vērā daudzus faktorus. Svarīgākais no tiem - ir darba temperatūra un spiediens, saskarsmes produkts un atloksavienojuma veids. Ir arī svarīgi citi faktori, kas ietekmē efektivitāti, piemēram operāciju ciklu skaits, mehāniskās vibrācijas, uzstādīšanas precizitāti vai atloku tehnisko stāvokli.

Pareiza atloksavienojuma konstrukcija ar pareizi izvēlētu blīvējumu ilgu laiku var saglabāt hermētiskumu.

PTFE blīves atlokiem var būt izgatavotas saskaņā ar GOST, OST, atbilstoši starptautiskiem standartiem ISO, ASME, ANSI, API, DIN, vienkārši klientu zīmējumiem vai atbilstoši iekārtu ražotājiem.

Gadījumos, kad produkti, kurus ražo mūsu speciālisti nevar atbildēt klientu prasībām, mēs piedāvājam izgatavot tos pie mūsu ražotājiem Eiropā.  

Mūsu piedāvājumā ir arī paronīta blīves aploksnēs izgatavotas no PTFE, vakuuma blīves ar PTFE uz metāla bāzes, daudzslāņu blīves un daudz ko citu.

Lai noskaidrotu mūsu iespējas, lūdzu sazinieties ar mūsu menedžeriem.