Kontaktu forma

PTFE aploksnes un blīvējums tajās!

Mūsu uzņēmums ražo un piegādā visu veidu aplokšņu blīves ar dažādām pildvielām (gumija, paronīts, un citi materiāli).

Mēs izmantot tikai 100% tīru PTFE, lai ražotu aploksnes, kas nodrošina izcilu stabilitāti un teicamu blīvējumu starp atlokiem, caurulēm, tvertnēm un reaktoriem.

PTFE aploksne var būt ovāla, apaļa vai pēc Jūsu zīmējuma. Pildījuma materiāla biezums var būt no 1,0 līdz 25,0 mm. Pildījums var būt jebkurš no Jūsu esošajiem materiāliem.

PTFE aploksne tiek uzstādīta uz gatavā blīvējuma no iekšpuses. Tādā veidā lai produkts nonāktu kontaktā tikai ar PTFE slāni, pie kam pildviela var būt dažāda tipa citi materiāli (gumijas, silikoni, korķis, paranīti un citi materiāli). Šis risinājums ļauj klientam ietaupīt naudu un vissvarīgākais paver plašāku blīves tehnisko raksturojumu.

Piemērs: Ja klients strādā ar agresīvām ķīmijām un lai savienotu caurules izmanto emaljētus atlokus nav iespējams kvalitatīvi izmantot PTFE blīves izgatavotas no lokšņu materiāla, tās cietības dēļ. Pareizai blīvēšanai ir nepieciešama stingra skrūvju pievilkšana, kas var izraisīt bojājumus uz emaljētās atloku virsmas.

Risinājums: Izmantot mīkstu pildmateriālu (gumijas vai paranītus) un aizsargāt materiālu ar PTFE aploksni. Šādā veidā var iegūt mīkstāku blīvi saspiešanai, nezaudējot PTFE īpašības.

Šāds blīvju princips ir labi sevi rekomendējis un plaši izmantojās ķīmijas, naftas ķīmijas, farmācijas un mašīnbūves nozarēs.

 

Fizikāli mehāniskās īpašības:
Lieliska izturība pret skābēm, aizsargā ieliktni
Var tikt izmantots saskarsmē ar pārtikas produktiem
Tas neatstāj nekādu atlikumu uz atloka virsmas, kas ļauj ātri to nomainīt
Izturība pret straujām temperatūras izmaiņām
Lieliskas dielektriskās īpašības
Zema porainība

Vairāk informācijas par mūsu produktiem Jūs varat saņemt no mūsu menedžeriem pa norādītajiem tālruņiem sadaļā - Kā mūs atrast.