Kontaktu forma

Fum lente. vītnes blīvējums no 100% PTFE.

 Fum-lenti izvedo ar jostas izvēršānu no ftoroplasta (PTFE) un ietin dažādu izmēru ruļļos (no 10 līdz 60 mm). Atkarībā no markas, šads izstrādājums var saturēt dažāda veida smērējamās vielas.

Fum lente, vai ftoroplasta blīvējamais materiāls – ir plāna sintētiska blīvejuma viela, ražota lentes veidā, parasti ir caurspīdīga vai ar baltu matētu toni. Pateicoties floura saturam, fum-lentei piemīt augstas mehāniskas un termiskas izturības īpašības. Tā nenoveco, neplēšās stiepjot un nezaudē savas īpašības agresīvās ķīmiskās vidēs vai augstās temperatūrās.

Galvenokārt fum-lente tiek paredzēta izmantošānai vītņu un atloku savienojumu hermetizēšānai, tehnoloģiskās cauruļvadu sistēmās, aukstās un karstās ūdens sagādes tīklos, un dažādās inžinierijas sistēmās, kuras dabojās zem spiediena, nepārsniedzot 9,8 MPa.

Fum-lentes tehniskās īpašības

Viena no galvenajām fum-lentes priekšrocibām ir tās ekspluatācijas īpašības, kurās var viennozīmīgi izteikt tās plastiskumu, netoksiskumu, izturību, ķīmisko un termisko izturību, kā arī augstas pretkorozijas īpašības. Tajā skaitā, tai piemīt diezgan plašs izmantošanas nosacijumu diapazons: spiediens (noteiktajos nosacijumos) līdz 41,2 MPa un darba temperatūra no – 60 līdz + 200 celsija grādiem.

Termonoturīgo Fum-lenti piesaista pie grūti degošiem un nesprāgstošiem materiāliem . Šā produkta pašaizdegšanās tenperatūra ir +520 cilsija grādos. Bet, karsējot fum - lenti līdz temperatūrai kas pārsniedz +260єС, ftoroplasts, kas tajā ietilpst, sāk izdalīt gāzveida savienojumus ar augstu toksiskumu. 

kā pareizi tīt fum-lenti?

Lai pareizi izvedot vītnējuma savienojumu hermētisku, nav jābūt speciālas prasmes . Bet, šajā lietā tomēr pastāv savas nianses, kuras ir obligāti jāzin.

Sākumā fum-lente tiek tīta uz ārējās vītnes pūlksteņa rādītāja virzienā. Tinot, lenti ir nedaudz jāstiepj uz sevi, lai tinums būtu ciešs un lente nekustētos. Jo stingrāk lente būs uzstiepta, jo kvaletatīvāks būs savienojums, bet, nedrīkst aizmirst par to, ka pie pārāk stingra sastiepuma fum-lente var saplīst. Kā arī, lentes galam ir jābūt notītam tā, lai netraucētu savienošanas elementu uzgriesšanas procesam.

Tīt fum-lenti ir nepieciešams vairākās kārtās, lai blīvējums starp iekšējo un ārējo vītni būtu kvaletatīvs. Tinamo kārtu skaits ir atkarīgs no izmantojamās trubas diametra. Savienojumam caurulēs ar diametru no 15 līdz 25 mm pietiēkami uztīt 3 kārtas fum-lentes, caurulēm no 25 līdz 40 mm diametrā – četras kārtas, un tā tālāk.

 

Darbojoties ar fum-lenti, ir jāievēro arī tās fiziskās īpašības. Pirmkārt, tā ir slidena, tāpēc tinot to, var rasties dažādas neērtības. Otrkārt, pēc blīvēšānas un vītnes iegriezšanas līdz galam, to vairs nevarēs atgriezt atpakaļ bez hermētiskuma zuduma. Tāpēc, ja gadījumā savienojumu ir nepieciešams atbrīvot, ar uzstādīto fum-lenti, to pagriezt atpakaļ jau nebūs iespējams – šo savienojumu būs jāizjauc un jāsavieno no jauna.

Šis produkts nepārtraukti atrodās mūsu noliktavās.

Vairāk informācijas par šo produktu Jūs varat iegūt sazinoties ar mūsu menedžeriem, kontakt informācija šeit.