Kontaktu forma

Blīvju nodaļa tehnoloģiju kompānijā Gore vairāk nekā 40 gadus piedāvā uzlabotas blīves, starplikas un citi blīvējuma produktus PTFE (PTFE, politetraf toretilena) standarta un zkospetsialnyh dizainu hermētiskā glabāšanai un pārsūtīšanai šķidrumu un gāzu.

Produkti, kas neradīs noplūdes!
Ar savu unikālo kombināciju īpašības, GORE® paplašinātās PTFE blīvēs praktiski nav trūkumu, kas raksturīgi parastām blīvēm, kas izgatavotas no fluoroplastmasas. Bez tam, mēs ļaujam Mājsaimniecības lietotājiem tikai uz vienu blīvējošo materiālu plašu tehnoloģisko cauruļvadu sistēmu.
Mūsu blīves ir visvairāk universāls no tirgū šodien.

Visdrošākais z!
Blīvējuma materiāli Gore ir vieni no visvairāk hermētiskas, izturīgs dizains un uzticamu ķimiski izturīgo plombu. Viņi izturēt temperatūru no -268˚C līdz + 315C, padarot to ideāli augstas temperatūras un kriogēnās lietojumprogrammas. Turklāt, viņi stāv pat visvairāk agresīvas ķīmiskas vidēs. Nodrošina hermētiķi pat zem zema preload spēkā, atcelt novirze atlokiem izstādīt izmēru stabilitāte, izturība rāpot un aukstā plūsma un extreme pretošanās ekstrūzijas. Reaģējot uz dažādām prasībām materiālu rūpnieciskiem cauruļvadiem, roņi Gore būs ideāls risinājums, lai samazinātu kopējās izmaksas ietvēruma sistēmas. Viņi risināt īpašās problēmas plombēšanu un ļauj ierobežot tikai vienu blīvējuma materiāls tērauda, ​​emaljas un stikla šķiedras atloku kur piemēro metāla zīmogu.

  

Izmantošanas jomas

 

 

 

 

 

(A) GORE® Universālā starplika cauruļvadiem (Style 800)

Universālā starplika visiem standarta atlokiem uz ķīmijas uzņēmumu cauruļvadiem. Tā pielāgojas dažādu materiālu cauruļu savienotājelementu  specifiku- ideāli piemērots tērauda, emaljas un stikla šķiedras atlokiem. Starp tā īpatnībām - ilgu kalpošanas laiku, samazinot kopējās izmaksascauruļvadu hermetizācijas sistēmā un krājumu nomenklatūras vienkāršošanu, un likvidē kļūdas, kas saistītas ar nepareizu blīvju izvēli.

(B) Blīves lapa GORE® GR 

Kā nepārspējams uzticamības zīmogs, šis unikālais produkts ir vislabāk piemērots tērauda atloku, cauruļu un iekārtu ar dažādiem kodīgiem medijiem,  blīvēšanai. Lai iegūtu visas priekšrocības, PTFE blīvei vairs nav jāsamierinās ar  un aukstā plūsmu. Un izturība pret augstām temperatūrām un izjauktu produkts ir pārāka par jebkuru citu lokšņu starplikas, pamatojoties uz fluoropolimēru. Ir ļoti plastiska, formēšana veido ļoti uzticamu blīvēšanas slāni, nodrošina perfektu blīvējumu, pat uz nelīdzeniem atlokiem.

(C) Blīvaukla GORE® DF

Šs oriģinālāis blīvēšanas materiāls, formējams tieši uz atloka, ir daudzpusīga un rentabla alternatīva lokšņu starplikām lielā aprīkojumā. Tas ir ideāls blīvēšanai sarežģītas formas  atlokiem, aizpilda smalkas nelīdzenas vai bojātas virsmas. Blīvauklas uzstādīšana nav grūta: vienkārši noņemiet aizsargājošo papīru, uzlieciet uz materiāla virsmas, pārklājiet galus  - ļoti uzticams blīvējums ir gatavs.

(D) Līmlente GORE® Series 500

Tas ietaupa laiku un naudu, likvidējot nemieru. PTFE līmlente liela diametra tērauda caurulēms un aprīkojuma atlokiem. Ir uzlabota izturība pret relaksāciju, pieņem starplikas formu, ilgtermiņā ilgtspējīgs visios procesos. Atšķirībā no tradicionālajām lielgabarīta starplikām, ātri pielāgojas vēlamajai formai, novēršot nepieciešamību lielo starpliku ražošanai, transportēšanai un uzstādīšanai.

(E) Līmlente GORE® Series 600

Formējams blīvējums emaljētam aprīkojumam. Atšķirībā no blīvēm ar fluoroplasta apvalku, tas nesadalās ķīmisko vielu ietekmē, kas nodrošina  savienojumu hermētiskumu un izturību. Tā blīvējums sastāv vienīgi no paplašināta PTFE ar daudzos virzienos orientētām šķiedraina struktūra, tas ir pilnīgi ķīmiski inerts. Tas pielāgojas nelīdzenu profilu emaljētas atlokiem, nezaudējot izmēru un stabilitāti. Turklāt blīvējuma uzstādīšana ir vienkārša, ātra un rentabla.

(F) Уплотнительная лента GORE® DB

Этот универсальный, тонкопрофильный уплотнительный материал, формуемый непосредственно на фланце, выпускается в виде ленты с клейким слоем по всей ширине для гладких, плоских, прямоугольных или узких уплотняемых поверхностей. Материал сжимается до чрезвычайно тонкого профиля, в то же время обеспечивая эффективную герметизацию уже при минимальном сжатии. За счет простоты установки он идеально подходит для оборудования с жесткими допусками.

 

 

(G) Blīve GORE® GFO®

Pierādīta augsta efektivitāte!
Blīvējums sastāv no šķiedras 100% GORE® GFO® šķiedras, ir ļoti uzticami blīvslēgi ar ​​vispārējas nozīmes plašu lietojumu. Atšķirībā no citiem šķiedrainajiem blīvējumiem no fluoroplastiem (PTFE), ir 30 gadu vēsture bez problēmām, nodrošinot nepārspējamu uzticamības līmeni. GFO® blīvējuma darbība ir ļoti efektīva pateicoties uzticamībai un ilgam kalpošanas laikam. Tipiski pielietojumi ietver blīvējumus vārpstās ātruma sūkņos, maisītājos, agreatos un visas citas iekārtas ar rotējošu vai taisnvirziena kustību. Eļļas blīves vietā GORE® GFO® nekļūst ciets un trausls, samazinot nodilumu uz vārpstas. Turklāt, tā lieliskā eļļošanaa un augstā siltuma vadītspēja ļauj nepārtrauktu darbību bez pārkaršanas ar ātrumu līdz pat 21,8 m / s. Viegli salikt un izjaukt, blīve GFO® ir temperatūras un ķīmikāliju izturīga plašos ekspluatācijas apstākļos.

Venīgā programmas "Pārliecības zīmogs" tara
Tirgū pieejama liela fluoroplastu (PTFE) blīvējuma daudzveidība,tādēļ tie izskatās līdzīgi, bet tie bieži ir izgatavoti no nepiemērotiem zemākas kvalitātes  materiāliem. Šādu produktu uzstādīšana var izraisīt priekšlaicīgu blīves izjukšanu, zaudējot laiku un naudu. Iepakojumu ar "Pārliecības zīmogu"  mērķis, ir lai atrisinātu šo problēmu. Tas nodrošina, ka šajā aušanas procesā katrs pavediens ir GORE® pavediens. Lai apstiprinātu šo, GORE pārbauda iepakojumus, kas atrodas tirgū. Meklējiet iepakojumus ar uzrakstiem "100% GFO®» visvairāk - tas ir vienīgais veids kā pārliecināties, joiepakoumuražošana tiek uzraudzīta! Šī ir jūsu vienīgā apdrošināšanas, ka blīve būs efekīva un piepildīs jūsu cerības

(H) Eļļas blīve GORE® DP
Elastīgs pašeļļojošs blīvējuma materiāls, kas izslēdz nolietojumu stienī, un atšķiras ar augstu izturību. Šī blīvējuma aukla ir viegli uzstādāma, bez griešanas un formēšanas un veido monolītu cilindru pirms kompresijas.