Kontaktu forma

Izolējošie flanči un dielektrisko flanču izolācijas komplekti.

 

Pastāv divi plaši pielietojami dielektrisko izolējošo flanču savienojumu veidi.

Pirmais tips - Izolējošie flanči.

Izgatavots attiecīgi savienojuma izmēram un to standartiem.Parasti šāds izolācijas veids ir visdrošākais un visplašāk izmantots. Starplika starp ventiļu galiem, nodrošina augstu hermētiskumu un pilnībā izslēdz klaiņojošās strāvas kustības iespēju starp cauruļvadiem. Parasti šādi izstrādājumi ir izpildīti no materiāliem ar augstu dielektrisku rādītāju, kā poliamīda vai ftoroplasts(PFTE). Materiāls šādu elementu ražošanai, ir jaizvēlās atkarībā no transportējamā produkta temperatūras rādītājiem un ķīmiskās noturības. 

Šādu izstrādājumu bieži izmanto naftas pārkraušanas terminālu piestātnes, cauruļvadu savienojumos un produkta padeves lokanos savienojumos. Izvēloties pareizu vietu un uzstādīšanas tehnikas ievērošanu, šāds savienojums var kalpot pat 10 gadus. Šī izstrādājuma materiāli nereaģē ar transportējamo produktu, darba vidi, nenoveco un ir izturīgi pret UV starojumu. Izolējošiem flančim, grantēti pastāv pretestība ne zemāka par  1000 Om.

Mūsu kompānija izstrādā izolejošos flančus visiem izmēru izolejošo flanču savienojumiem, pēc «
Vācijas standartizācijas institūts» (DIN)
«Amerikas standartu asociācija» (ASA/ANSI)«Japan Industrial Standards» (JIS) standartiem. Kā arī spējam sagādāt nestandarta izmēru detaļas.

Izstrādājuma priekšrocības:

Savienojuma iekšējais dieametrs  ar laiku nesamazinās

Darba spiediens nesamazinās

Maksimāli augsts pretestības rādītājs (Оm)

Garantēta klaiņojošās strāvas izolācija, pie petrolejas padeves ar ātrumu līdz 4,7 m/s.

 

Visi, mūsu ražojuma, izstrādājumi tiek izpildīti uz CNC aprīkojuma. Tādā veidā izstrādājumi garantēti ir maksimāli precīzi un ērti turpmākajā eksploatācijā. Materiāli, detaļu ražošanai, tiek iepirkti tikai Eiropas savienības robežās, no augsta pasaules līmeņa ražotājiem. Mūsu produkcijas sagādē, Jūs saņemsiet visus kvalitātes garantijas sertifikātus un sertifikātu hidrostatiskā iztrādājuma testēšanas pie maksimālā darba spiediena.

Tā kā Mēs paši ražojam izolējošos flačus, Mēs spējam Jums piedāvāt izstrādājumus individuāla izpildījuma. Jūs paši spējat izvēlēties izstrādājuma materiālu un tā tehniskās īpašības!

 

Otrais tips - Dielektriskie komplekti.

Tāpat tiek izgatavots pēc atbilstošiem izmēriem un izmantojamā savienojuma standartiem. Būtiski lētaks dielektrisko savienojumu veids. Piemīt ne sliktāka izturība un tāpat tiek plašī pielietots. Komplekts sastāv no dielektriskiem ieliktņiem, izolējošām uzmavāmun speciālām paplāksnēm standarta skrūvju izmēriem. Svarīgi, ka standarta izmērs un garums skrūvēm, izmantojot dielektrisko komplektu, - nemainās!

Standarta izpildijuma uzmavas un izolejošās paplāksnes tiek izpildītas no poliamīda, ar labām dielektriskām īpašībām. Izolējošā starplika, kura tiks uzstādīta oriģinālās starplikas vietā, var būt izpildīta no dažādiem materiāliem, pēc klienta prasībām atkarībā no darba vides rādītājiem un temperatūras rādītājiem.

Šī izstrādājuma materiāli nereaģē ar transportējamo produktu, darba vidi, nenoveco un ir izturīgi pret UV starojumu. Izolējošiem flančim, grantēti pastāv pretestība ne zemāka par  1000 Om.

 

Mūsu kompānija izstrādā izolejošos flančus visiem izmēru izolejošo flanču savienojumiem, pēc «
Vācijas standartizācijas institūts» (DIN)
«Amerikas standartu asociācija» (ASA/ANSI)«Japan Industrial Standards» (JIS) standartiem. Kā arī spējam sagādāt nestandarta izmēru detaļas.

Izstrādājuma priekšrocības:

Savienojuma iekšējais dieametrs  ar laiku nesamazinās

Darba spiediens nesamazinās

Maksimāli augsts pretestības rādītājs (Оm)

Zema izstrādājuma cena.

 

Dielektrisko komplektu trūkumi ir sekojoši:

Kā jebkura starplika, starplika no izolējošā komplekta var tikt izmantota tikai vienu rezi, atšķirībā no izolējošā flanča. Dielektrisko komplektu izmantošanas pieredze pierādija, ka uzmavas un paplaksnes ir viegli deformējamas un sabojātas uzstādīšanas laikā. Mēs, kā izolējošo komplektu ražotāji, iesakam veikt ikgadējo izolējošo elementu pretestības testēšanu. Reizi 6. mēnešos veikt savienojumu vizuālo inspekciju, un pie mazākiem bojājumiem veikt izolējošo elementu maiņu.

Ievērojot visu iepriekšminēto, šis produkts ir populārs un ir ekonomiski izdevīgs. Plaši pielietojams un atbilst visiem izmantošanas normatīviem. 

Standarta izmēros, nepārtraukti atrodas mūsu noliktavās izmēros DIN un ASA.

 

Vairāk informācijas par šo produktu Jūs varat iegūt sazinoties ar mūsu menedžeriem, kontakt informācija šeit.