Kontaktu forma

Plastmassas apstrāde ar CNC

Plastmasa (vai plastiks) ir organisks savienojums uz dabīgo vai sintētisko augsto molekulāro polimēru pamata.
Šobrīd plaši tiek pielietotas plastmassas uz sintētisko polimēru pamata. Termis «plastiskā massa»norāda uz plastmassas izstrādājumu iegūšanas veidu  – pamata materiāla uzsildīšanas un sekojošās formēšanas veidā. Pēc atdzisšanas, plastmassa saglabā savu doto formējumu kā gatavs izstrādājums.

Plastmassas izgatavošanas tehnoloģijair diezgan vienkārša un lēta, ļauj izmantot stabilizātorus, modifikātorus, krāsvielas un, gala rezultāta formas lokanību. Tieši tapēc plastmassas izstrādājumi tiek plaši izmantoti kā sadzīvē, tā arī ražošanā.

Kā strukturējošs materīāls, plastmasai piemīt ļoti labas īpašības – zems blīvums, zema siltum un elektriskā caurlaidamība, izturīgs pret mitrumu, skābēm un sārmiem, fizioloģiski inerts un citas īpašības. Tadējādi nav brīnums, ka plastmassa aizvieto daudzus citus strukturējošus materiālus, tajā skaitā tādus kā «tradicionālus» koku un metālu.

Mūsu kompānija spēj apstrādāt visu veidu plastmassas ar mūsu CNC aparatūru. Mēs strādājam kā ar loksnēm, kā arī ar stieņa veida materiāliem. Mūsu meistari katru dienu veic augstas kvalitātes materiālu apstrādi pēc rasējumiem un klientu modeļiem.

Plastika mehāniskā apstrāde

Dēļ salīdzinoši zemas materiāla cietības, plastmassas izstrādājumus ir viegli apstrādāt mehaniski, griežot. Tas dod iespēju veikt apstrādi ar mūsdiienu automātisko CNC aprīkojumu, frezēšanas aparāti taja skaitā .


Plastmassu apstrādei sagādā:
•    stieņos (kvadrata vai apaļas formas);
•    loksnēs (dažāda izmēra un platuma);
•    standarta profila veidā (T veida, dubult T veida, kānālvieda, stūri u.c.).

Ar mums esošo mūsdienu aprīkojumu, mēs spējam izgatavot mazas un lielas partijas detaļas ar atšķirošu precizitāti un apstrādes kvalitāti. Izmantojot Mūsu materiālus un Mūsu materiālu apstrādes iespējas, mēs piedāvājam lokanu un izdevīgu pieeju ar plašu atlaižu klāstu.

Izmantojot mūsdienu frēzēšanas CNC aparātu Mēs spējam pēc dotiem izmēriem piedot vajadzīgo ģeometrisko formu, apstrādāt dobumus, izgriezt caurumus, izveidot rakstus vai zīmējumus uz virsmas, kā arī izpildīt sarežģītus 3D-reljefus.

Pie plastmassas frezēšanas viena no galvenām priekšrocībām ir griezuma kvalitate. Virsmas paliek matētas, glancētas, un pēc velēšanas var tikt apstrādāts līdz spoguļa spīdumam! Malām piemīt estētisks skats, bez robiem un iespiedumiem, un tiem nepiemīto to sākotnējā krāsa. 

Mēs pīevēršama īpašu uzmanību detaļu izgatavošanā no ftoroplasta, ptfe. Piedāvājot tādus pakalpojumus, kā:

Ftoroplasta (ptfe) frezēšana - izmantojot CNC frezēšanas iekārtu, sniedzam augstas precizitātes ftoroplasta apstrādes pakalpojumus.

Ftoroplasta (ptfe) virpošana - izmantojot CNC virpošanas iekārtu, izgatavojam detaļas no ftoroplasta ar maksimālu precizitāti.

Ftoroplasta zāģēšana - piedāvājam ftoroplasta materiāla  sagatavošanu loksnēs, caurulēs vai stieņos/buksēs.

Ftoroplasta urbšana - ar maksimālu precizitāti, piedāvājam caurumu un dobumu urbšanu pfte materiālā vai ftoroplasta detaļās.

Ftoroplasta štancēšana - uzmantojot "push press" veida iekārtu, piedāvājam maksimāli precīzas detaļas no ftoroplasta (ptfe).

Ja Jums ir jebkāda veida pieprasijums uz materiāla apstrādi, droši sazinieties ar Mums pēc konsultācijas, Mēs ar lielāko prieku palīdzēsim, un piedāvāsim izdevīgus nosacījumus un apstrādes iespēju. Ātras atbildes un Jūsu plānojuma izskatīšanai, pietiek tikai aizsūtīt Jūms vajadzīgā izstrādājuma skici uz mūsu ē - pastu.