Kontaktu forma

Blīvējuma lente no putota PTFE

Paplašināta (termiski) fluoroplastika izgatavota no tīra 100% PTFE
Pateicoties speciālam ražošanas procesam, kura rezultātā rodas šķiedru struktūra, dotajam blīvējuma materiālam piemīt unikālas mehāniskās īpašības. Materiāls ir elastīgs un lokans pie jebkādām temperatūrām, tāpēc šādu izpildījumu sauc par «putotu».

Blīvējuma lentes izgatavotas ar šādu metodi ir galvenais sasniegums blīvējumu materiālu nozarē. Atkarībā no izmantojuma, lentes tiek piegādāti ar apaļu vai taisnstūra šķērsgriezumā.

Šis materiāls ir viens no vissefektīvākajiem, drošiem, ērtiem un ekonomiski izdevīgiem blīvēšanas materiāliem mūsdienās.  Lentes no paplašinātiem PTFE dod iespēju ar maksimālu drošību un efektivitāti hermetizēt savienojumus ar bojājumiem, nelīdzeni blivējamām virsmām.

Ļoti ērti izmantot PTFE lentes darbiem "uz vietas", jo šis produkts ir apstrādāts ar termiski noturīgu līmi, kura dod iespēju montēt blīvējumu apstākjļos, kur gatavu blīvējumu no citiem materiāliem ir ierobežoti vai neiespējami izmantot. Lente no paplašināta PTFE dod iespēju blīvēt cauruļvadu atlokus un citus liela diametra savienojumus praktiski bez ierobežojumiem.

Lente ir lokana, ērta izmantošānā, un viegli griežama, kas dod iespēju neatstāt nogrižņus un izejvielas!

Paplašinātās PTFE lentes izmantošāna, būtiski samazina tēriņus uz savienojuma mezglu apkalpošanu un remontu.

Paplašinātās politetrafluoretilēna lentes izmantošāna izslēdz vajadzību uz dārgu PFTE lapu blievējumu iegādi un dod iespēju būitski ieekonomēt finanses. Kā ari nav vajadzīgas lielas noliktavas glabāšana gatavām starplikām.

Dotais materiāls ir patiešām unikāls, jo apstrādes laikā nezaudē PFTE īpašības. Kā loksnēs, tā arī lentes veidā, ir visi nepieciešāmie sertifikāti DVGW izmantošanai gāzēs, kā arī atļauja BAM izmantošānai skābeklim, atbilst prasībām FDA materiāliem, izmantojamiem kontaktējoties ar pārtikas produktiem.

Materiāls ir noturīgs visās vidēs,izņemot sārmu metālu kausējumus un atomu flouru pie paaugstinātiem temperatūras un spiediena rādītājiem.

Ūdeņražā rādītāji

pH

no 0 līdz 14

Darba temperatūra

°С

-269 līdz + 260

Darba spiediens

Bar

No vakuuma -0,9 līdz 200

Maks. spriedze stiepjot

MPa

7

Blīvums

g/cm3

0,9

Sastāvs

PFTE

100%

Biezums

mm

От 1 до 25 мм

Materiāls paredzēts blīvēšānai un hermetizēšanai nekustīgiem savienojumiem, tajā skaitā armatūras atlokām, rezervuāriem, cauruļvadu savienojuma atlokām, kolektoriem un hidrauliskām atlokām, pneimātiskām sistēmām u.t.t. Dod iespēju ar maksimālu drošību un efektivitāti hermetizēt savienojumus ar bojātām, nelīdzeni blivējamām virsmām.

Vienādi kvaletatīvi PTFE darbojās gan uz metāliskām virsmām, gan arī uz stikla, plastika, keramikas u.t.t.

Spējīgs darboties stipros oksidētājos, tādos kā slāpekļskābe, hlora dioksīds, augstas koncentrācijas sērskābē (Oleum) un citos, izņemot sārmu metālu kausējumus un elementāro flouru.

Šis produkts nepārtraukti atrodās mūsu noliktavās.

Vairāk informācijas par šo produktu Jūs varat iegūt sazinoties ar mūsu menedžeriem, kontakt informācija šeit.