Kontaktu forma

E-PTFE / Paplašinātas PTFE

Šāda izpildijuma blīvējuma lente ir šī brīža pēdējais sasniegums blīvēšanas materiālu nozarē.

Lasīt vairāk »

FEP / PTFE Gumijas gredzeni

Gredzeniem ar bezšuvju FEP/PFA (PFTE) pārklājumu piemīt teflona izcilā ķīmiskā noturība un standarta gumijas gredzenu elastīgums.

Lasīt vairāk »

Teflona šļūtenes (PTFE)

Lokana un hermētiska iekšējā kamera caurules veida no ftoroplasta (teflona), kura ir pārklāta ar spirāļvedai un tīklveida nerūsējošā tērauda vijumu.

Lasīt vairāk »


FTOROPLASTS

"TMS" kompānija specializējās ftoroplasta un tā izstrādājumu sagādē, apstrādāšanā un glabāšanā.

No visiem ftorsaturošiem polimēru veidiem visplašāko pielietojumu ieguva ftoroplasts. Ftoroplasts savu popularitāti ieguva pateicoties savai izcilai ķīmiskai noturībai visās agresīvās vidēs (izņemot sārmu metālu sakausējumus un hlora trifluorīdu)

Ftoroplasta ķīmisko pretestību izmanto cauruļvadu darbības nodrošināšanā, lai transportētu stipri agresīvas vielas, reaktoru un citu virsmu pārklāšanā, ventiļos, sūkņos, tvertnēs ķīmijas uzglabāšanai blīvēs un citās detaļās, kuras saskarās ar kodīgām vidēm.

Viszemākais berzes koeficients starp strukturiāliem materiāliem, kā arī statiskā un dinamiskā berzes keficienta vienlīdzība ftoroplastam, nosaka plašu pielietojumu mašīnbūvē - mehanizmu berzes mezglos un gūltņu tipa ierīcēm,  kustīgiem blīvējumiem - vārstu gredzeniem, manžetēm.

Fotroplasta izmantošana berzes mezglos palielina noturību un palielina mehānismu kalpošanas laiku, sniedz stabilu darbību agresīvās (kodīgu vielu) vidēs, vakuumā un stipri pazeminātās temperatūrās.

Augsta termonoturība  kombinācijā ar izcilām dielektriskām īpašībā dod iespēju izmantot to elektronikā - vadu, kabeļu, un savienotāju izolācijai, iespedshēmu plates izgatavošanā.

Ftoroplasts-4 var tikt eksploatēts temperatūrās no -269 līdz +260°С, pie tam augstās temperatūrās tā ķīmiskā noturība nemainās, mainās tikai fiziski-mehāniskās īpašības. Ftoroplasta fizioloģiskāis un bioloģiskāis nekaitīgums nosaka tā plašu pielietojumu medicīnas un farmaceitiskajās nozarēs: no tā izgatavo asinsvadu protēzes, asins glabāšanas tilpumus, zāļu iepakojumus u.c.

Kā pildvielas tiek izmantoti kokss, grafīts, stiklšķiedra, molibdēna disulfīts, bronza, niķelis, sudrabs, azbests un citi materiāli. Veidojot pildvielu materiālu savienojumus ir iespējams novērst berzes problēmas, darbojoties bez eļļas kodīgu vielu vidē.

Pārtikas nozarē un sadzīves tehnikā ftoroplastu izmanto nelīpstošu un nepiedegošu virsmu ražošānā, piena sūkņu blīvēšanai un pārtikas šķidrumu sūkņu blīvēšana u.c. Ftoroplasts ir atļauts izmantošanā, saskaroties ar pārtikas produktiem.

Kompānija "TMS" piedāvā ne tikai dažādu marku ftoroplastu, bet arī citus struktuālos materiālus un polimērus.