Kontaktu forma

Teflona loksnes

PTFE materiālam ir unikāla ķīmiskās un mehāniskās īpašības. Ftoroplasts ir izturīgs pret visām organiskajām un minerālajām skābēm, sārmiem, organiskajiem šķīdinātājiem un oksidantiem izņemot fluora gāzes, hlora trifluorīda, fluora un hlora trifluorīda, sārmu metālu šķīdumiem paaugstinātā temperatūrā.

Ftoroplasta loksnes izmanto blīvju, izolācijas, anti-berzes, ķīmiski izturīgu būvniecības elementu ražošanā, ko izmanto dažādās nozarēs, tai skaitā pārtikas rūpniecībā un medicīnā, kā tehnoloģisko iekārtu detaļas (blīves, blīvslēgi, gultņi, membrānas, utt).

PTFE plusi:

Laba ķīmiskā izturība

Zems berzes koeficients

Atļauts izmantošanai saskarsmē ar pārtiku

Labas dielektriskās īpašības

 

PTFE ķīmiskā formula

PTFE

(CF2 - CF2)n

Darba temperatūra

°С

-269 līdz + 260

Blīvums

kg/m3

2120-2200

Stiepes spriegums

MPa

14,7-34,5

Cietība pēc Brinela tabulas

MPa

29,4-39,2

Siltumvadītspējas koeficients

W / (m*К)

0,25

Pieejamie biezumi

mm

no 0,3 līdz 300

 

Materiāla dielektriskās īpašības nemainās līdz +200°C temperatūras, un ķīmiskās īpašībaslīdz+300°C.

Ftoroplasts uz īsu brīdi var būt piemērots darbā ar temperatūrām līdz +400°C, šajā temperatūrā materiāls nezaudē savas ķīmiskās īpašības, bet gan samazinās tā fizikālās un mehāniskās īpašības. Virs temperatūras +327°C, notiek materiāla kušana, bet polimērs nekļūst viskozs līdz temperatūrai +415°C.

 

Šīs īpašības padara PTFE materiālu un izstrādājumus no tā neaizstājamus - ķīmijas, elektrotehniskā rūpniecībā, instrumentu ražošanā, mašīnbūvē, pārtikas, medicīnas, vieglās rūpniecības un apģērbu rūpniecībā. Teflons ir fizioloģiski un bioloģiski nekaitīgs.

 

Dažādu piedevu pievienošana šajā materiālā, ievērojami palielina nodilumizturību, cietību, siltuma vadītspēju, mehānisko izturību, un palielina stiepes izturību, elastību, palielinās spiedes stiprība.

Materiālu izvēle - pildviela atkarīga no materiāla ekspluatācijas apstākļiem (temperatūra, spiediens, darba vide).

 

Izstrādājumus no PTFE materiāla ražo mehāniskās apstrādes veidā.

 

Lielākā daļa no sortimenta vienmēr ir pieejama noliktavā Rīgā, Latvijā.