Kontaktu forma

Plāksnes un loksnes, no putota PTFE

Termiski paplašināts PTFE izgatavots no tīra 100% PTFE. Sakarā ar īpašo ražošanas procesu, kura rezultātā izveidojas šķiedru struktūras izolācijas materiāls ar unikālām īpašībām. Materiāla struktūra ir elastīga un mīksta, tieši tāpēc šo materiālu sauc par "uzputotu".

Loksni var viegli apstrādāt ar asu instrumentu, bet stiepes izturība ir 7 Mpa.

Šis materiāls ir unikāls, jo pārstrādes laikā tas nezaudē savas PTFE īpašības. Kā loksnes, tā arī lentas veidā materiālam ir visi nepieciešamie DVGW sertifikāti izmantošanai saskarsmē ar gāzi, kā arī BAM sertifikāts, lai izmantotu saskarsmē ar skābekli. Materiālam ir FDA sertifikāts, lai izmantotu saskarsmē ar pārtikas produktiem.

Materiāls ir izturīgs visās vidēs, izņemot izšķīdinātā un izkausētā sārmu metāla un fluora, paaugstinātā temperatūrā un spiedienā.

Ūdeņraža jonu koncentrācija

pH

No 0 līdz 14

Darba temperatūra

°С

No -269 līdz + 260

Darba spiediens

Bar

No vakuuma -0,9 līdz 200

Maks. stiepes spriegums

MPa

7

Blīvums

g/cm3

0,9

Satāvs

PTFE

100%

Pieejamie biezumi

mm

No 1 līdz 10 mm

 

Šis ir viens no visefektīvākajiem un uzticamākajiem izolācijas materiāliem.

Materiāls ir paredzēts fiksētu savienojumu blīvēšanai, ieskaitot noslēgarmatūras, atlokus, tvertnes, uzmavas, hidrauliskajām un pneimatiskajām sistēmām un citur. Tas ļauj ar maksimālu uzticamību un efektivitāti noblīvēt pat tad, ja ir bojātas vai nelīdzenas blīvējuma virsmas.

Materiāls ir elastīgs un to ir viegli lietot, viegli apstrādāt un neatstāj nekādu atlikumu pēc noņemšanas, kas ievērojami samazina apkopes laiku un izmaksas.

Vienādi kvaletatīvi PTFE darbojās gan uz metāliskām virsmām, gan arī uz stikla, plastika, keramikas u.t.t.

Spējīgs darboties stipros oksidētājos, tādos kā slāpekļskābe, hlora dioksīds, augstas koncentrācijas sērskābē (Oleum) un citos, izņemot sārmu metālu kausējumus un elementāro flouru.

Šis produkts nepārtraukti atrodās mūsu noliktavās.

Vairāk informācijas par šo produktu Jūs varat iegūt sazinoties ar mūsu menedžeriem, kontakt informācija šeit.