Kontaktu forma

Teflona šļūtenes paredzētas lokanai dažādu aprīkojumu agregātu savienošanai, kuri darbojās paaugstinātas vibrācijas, spiediena pulsēšānas un augstu šķidruma hidrositienu vidē.
Šī konstrukcija atšķirās ar to, ka tai piemīt lokana iekšējā kamera (caurules tipa) no ftoroplasta (teflona), kura secīgi ir pārklāta ar spirāļveida un tīklveida nerūsējuša tērauda pijums.
Teflona šļūtenēm ir maza hidropretestība atšķirībā no parastām klasiskām šļūtenēm, augstu darba virsmas tīrību, tās ir aizsargātas pret elektriskajiem lādiņiem, ir inertas jenkurām pārvadijamām gāzēm un sķidrumiem, ieskaitot ļoti agresīvas (šķīdinātājus).

Šodien, šāda metāliskā produkcija, kā teflona šļūtene var būt noderīga, ja ir nepieciešama lokana aparatūras vai mehānisma agregātu savienošana vidēs ar paāgstinātu spiedienu, temperatūru un ķīmisko agresivitāti. Augstspiediena šļūtenes ir piemērotas izmantošanai jebkurās agresīvās vidēs. 
Ftoroplasta vai teflona PFTE šļūtenes – ir caurule, kura tiek pārklāta ar 1-2  nerūsējoša tērauda slāņiem. Pie detaļām šī caurule tiek savienota ar specīālas armatūras palīdzību.

Teflona šļūtenes ir ar gludu virsmu. Ja ir nepieciešāms paaugstināt lokanību, tad šļūtene var būt ar gofrētu virsmu, bet tādos gadījumos teflona šļūtene ir dārgāka cenā. Kā arī šļūtenēm ar gofrētām virsmām atšķīrībā no gludām piemīt mazāks spiediens.

Lai ftoroplasta caurulei būtu lielāka aizsardzība no mehāniskiem bojājumiem, kā arī lai paaugstinātu tās izturību, tiek izmantots pijums no nerūsējošā tērauda. Teflona šļūtenes, kuras tiek izmantotas pie lielākiem spiedieniem, var sastāvēt no vairākiem pijuma slāņiem.

 

Tehniskās īpašības
Parametri
Iekšējais diametrs, mm no 3,6 līdz 50
Darba spiediens, MPa no 0,2 līdz 100,0
Garums (ar armatūru), mm no 150 līdz 40000
Darba temperatūra, grādi С no -60 līdz +260
Vibrāciju līmeņa frekvences no 10 līdz 2 000 Hz pie pārslodzes līdz 30G
Darba šķīdruma soiediena pulsācija ± 5% no darba spiediena
Darba spiediena hidrositienu spiediens no 5 atm līdz 1,5 atm darba spiediena

Pēc pasūtītāju velmēm, ir iespējams izgatavot savienojošās armatūras šādu veidu: taisna, stūra, ar uzgriezni, savienojums ar ārējo vītni, metināšanai vai citām konfigurācijām, metrisku vai cilindrisku caurules vijumu. Tiek piedāvātas divu pijumu šļūtenes.

 

Standarta izmēra caurules un šļūtenes vienmēr pastāv mūsu noliktavās Rīgā, Latvija!

Vairāk informācijas par šo produktu Jūs varat iegūt sazinoties ar mūsu menedžeriem, kontakt informācija šeit.