Kontaktu forma

Ftoroplasts, kā darba iekšslānis!

Ftoroplasts - unikāls sitētisks materiāls. Ar savu ķīmisko noturību tā pārspēj dārgmetālus, emālijas, īpašos tēraudus. Visagresīvākās ķīmiskās vielas (skābes, oksidētāji, šķīdinātāji) neuzdarbojās uz to un neizraisa nekādus bojājumus pat augstās temperatūrās. Uz ftoroplastu negatīvi uzdarbojas tikai sārma metālu sakausējumi, to šķidumi amonjakā, hlorfluorīds un elementārais hlors augstās temperatūrās. Ftoroplasts tiek ekspluatēts temperatūrās no – 269С + 260С, pietam augstākā darba temperatūra netiek ierobežots ar ķīmisko noturību, bet gan ar fizisko-mehānisko īpašību zudumu. Pie karsēšānas + 327 С teflons kūst, bet polimērs neizskūst līdz šķidri-biezam stāvoklim līdz tā sadalīšanās temperatūrai +415 С.

Pastāv trīs kompensātoru pamattipi, metāliskie (tērauda), gumijas и tekstila. Pēdēja laika jaunās materiālu apstrādes tehnoloģijas dod iespēju ražot kompensātorus no tīra PFTE. Šāda konstrukcija ir diezgan dārga un bieži aizvieto klasiskos izstrādājumus, kur iekšējais slānis ir pārklāts ar PFTE. Kombinējot dažādu izstrādājuma veidus, tiek iegūtas vajadzīgās īpašības, paturot ideālu kvalitāti un konkurentspējigu cenu.

Kompensātori paredzēti temperatūras paplašināšanās kompensēšanai un cauruļu vibrācijas kompensēšānai. Agresīvu sķidrumu transportēšānai (augstas koncentrācijas skābēm) zem augsta spiediena, augstas temperatūras vidēs iekšējos slāni pārklāj ar PFTE. Kā arī PFTE  ir piērots darbam ar pārtikas produktiem, tas ir apstiprināts ar attiecīgiem sertifikātiem.

 

Mūsu kompānija ir spējīga maksimāli īsākajā laikā aprēķināt un organizēt šā produkta piegādi Jūsu uzņēmumam. Mēs piedāvājam visus šī izstrādājuma tipus bez izņēmumiem. Atkarībā no Jūsu vajadzībām, mēs atrasīsim jums piemērotu risinājumu un piedāvāsim konkurētspējīgu cenu!

Lai iegūtu vairāk informācijas ļūdzam sazināties ar mūsu specialistiem.