Kontaktu forma

PVDF - ļoti tīrs  polimērs un nesatur, salīdzinot ar lielāko daļu citu plastmasu, dažādas piedevas- UV  un siltuma stabilizatorus, mīkstinātājus, piedevas sadegšanas palēnināšanai. Lielisks ultratīrām ūdens sistēmām un tīru ķīmisko šķidrumu transportēšanai pusvadītāju rūpniecībā. Sakarā ar ķīmisko inertumu nereaģē ar lielāko daļu no vidēm. Darbības temperatūra polivinilidēnfluorīdam ir -20oC / + 160 ° C.

Caurules un sastāvdaļas atbilst augstajām prasībām pusvadītāju rūpniecībā; Piemēram, tie var radīt zināmu pretestību. Ultratīru ūdeni dejonizē arvairāk nekā 18 MW/cm.

Polivinilidēna fluorīds (PVDF) - termoplastika kam šādas tipiskas īpašības:
Viegla apstrāde
Derīgs metināšanai
Pietiekami augsta  formēšanas temperatūra
PVDF atšķirībā PTFE (politetrafluoretilēna) ir augsta mehāniskā izturība un labāka ķīmiskā pretestību, pat pie augstām temperatūrām.

PVDF Priekšrocības:
Plašs temperatūras diapazons, augsts mīkstināšanās punkts
Ļoti laba ķīmiskā izturība, pat pie augstām temperatūrām
Laba izturība pret UV radiācijas iedarbību un līdz ar to, augsta izturība pret novecošanu.
Zema berzes
Ļoti labas anti-berzes īpašības
Labas mehāniskās īpašības
Lieliskas izolācijas īpašības sakarā ar ļoti augstu elektrisko pretestību
Palēnina degšanu
Fizioloģiski netoksisks
Jauka un viegla lietošana

PVDF - halogēns, un tādēļ tam ir lielisks ugunsdrošības īpašības un tas nesatur dažādus degšanas veicinātājus. PVDF degšanas laikā ir tikai neliels daudzums dūmu. Bet, tāpat kā jebkuru citu organisko vielu, PVDF ir iespējams sadedzināt, un atbilstoši apkārtējās vides temperatūrai PVDF var būt uzliesmojošs.

Šķīdība
PVDF - homopolimērs, tomēr dažos organisko šķīdinātājos tas tiek mīkstināts, piemēram, acetonā, etilacetātā un dažos izšķīst, piemēram, dimetila ftalātā un dimetilacetātā.